Ons team

Bij Kunstuitleen Utrecht werken negen gepassioneerde kunstliefhebbers. We zijn elke dag bezig om onze klanten kunst te laten ontdekken en van kunst te genieten. Wij worden ondersteund door een betrokken Raad van Toezicht met Jacco Post (directeur Omgevingsdienst Regio Utrecht), Martine Spanjers (coördinator ZIMIHC Maatwerk) en Frank Verleg (Partner at HLB Blömer accountants en adviseurs). 

Kim van Erven

Kunstadviseur
k.van.erven@kunstuitleenutrecht.nl

Justa Vuister

Kunstadviseur
j.vuister@kunstuitleenutrecht.nl

 

Patrick van Vught

Kunstadviseur
p.van.vught@kunstuitleenutrecht.nl

 

Jorien Hutter

Kunstadviseur
j.hutter1@kunstuitleenutrecht.nl

 

Renée Beurskens

Communicatie en Online media
r.beurskens@kunstuitleenutrecht.nl

Miriam van Kampen

Collectie  
m.van.kampen@kunstuitleenutrecht.nl

Nicoline Schipper
 

P&O en Financiën
n.schipper@kunstuitleenutrecht.nl

Martine Angelier
 

Marketing
m.angelier@kunstuitleenutrecht.nl

Frederieke van Waalwijk van Doorn

Kunstadviseur Bedrijven
f.vanwaalwijkvandoorn@kunstuitleenutrecht.nl