Ons team

Bij Kunstuitleen Utrecht werken 11 gepassioneerde kunstliefhebbers. We zijn elke dag bezig om onze klanten kunst te laten ontdekken en van kunst te genieten. Wij worden ondersteund door een betrokken Bestuur op afstand van Martine Spanjers (coördinator ZIMIHC Maatwerk), Frank Verleg (Partner at HLB Blömer accountants en adviseurs) en Sandra Verbeek (eigenaar Trainspot Office Leercentrum).

Kim van Erven

Kunstadviseur
k.van.erven@kunstuitleenutrecht.nl

 

Patrick van Vught

Kunstadviseur
p.van.vught@kunstuitleenutrecht.nl

 

Jorien Hutter

Kunstadviseur
j.hutter1@kunstuitleenutrecht.nl

 

Renée Beurskens

Communicatie en Online media
r.beurskens@kunstuitleenutrecht.nl

Miriam van Kampen

Collectie  
m.van.kampen@kunstuitleenutrecht.nl

Nicoline Schipper
 

P&O en Financiën
n.schipper@kunstuitleenutrecht.nl

Martine Angelier
 

Marketing
m.angelier@kunstuitleenutrecht.nl

Frederieke van Waalwijk van Doorn

Kunstadviseur Bedrijven
f.vanwaalwijkvandoorn@kunstuitleenutrecht.nl